Straszna kampania promocyjna LG!

Koreańska marka LG postanowiła w niecodzienny sposób wziąć się za promocję. A mianowicie sprawdziła, co dzieje się z niczego nieświadomymi pasażerami, gdy nagle zawala im się podłoga w windzie! Okrutny, ale jakże genialny viral!

Jak pokazać w praktyce funkcjonalność monitorów LG IPS, których obraz wydaje się być realistyczny, a przy tym posiada doskonały kolor widoczny pod każdym kątem? Marka LG wpadła na niesamowity marketingowy pomysł!

Przerażenie w oczach niewinnego pracownika biurowego, który akurat korzystał z windy, w której to nagle fałszywa podłoga zrobiona z monitorów LG rozlatuje się pod jego stopami wybaczcie, ale – jest bezcenne.

Genialny spot o nazwie: So Real it’s Scary”, stworzony przez – SuperHeroes Amsterdam pojawił się w sieci 19 października i od tego dnia zgromadził już ponad 9 mln wyświetleń na YouTube!

Kto chętny na przejażdżkę windą z nieprzewidywalną podłogą? Ja jestem za! Zwłaszcza, jeśli taka przejażdżka będzie dostarczać mnóstwo emocji w najlepszym marketingowym wydaniu!

Może Ci się również spodoba