Share Week według PR-owca

Czyli PR-owiec odpowiada na pytanie: jakimi blogami się jara. Poznajcie moich ulubionych blogerów.

share week

Akcja „Share Week” zorganizowana na blogu jestKultura.pl, to doskonały sposób na polecenie swoim czytelnikom/followersom/subskrybentom/widzom czytane lub oglądane przez nas blogi/vlogi.

Oczywiście, nie mogłam ominąć takiej okazji i postanowiłam również wypowiedzieć się na temat swoich ulubionych blogów. Poza tym „Share Week”, to świetny sposób na docenienie dobrej roboty blogerów, a przy okazji nienachalna wymiana linków.

Zdecydowanie czytam i lubię blogi branżowe, których tematyka kręci się wokół public relations, marketingu i reklamy. Dlatego na pierwszym miejscu mojej listy znajdzie się:

hatalska

1. Hatalska.com  – blog Natali Hatalskiej. Dlaczego akurat taki wybór? Ponieważ cenię tą autorkę za wiedzę, zaangażowanie i ogromną pasję do tego co robi. Na jej blogu znajdziemy wszystkie te cechy i wiele aktualności z marketingowego świata. Poza tym Hatalska jest w pewnym sensie moim wyznacznikiem. Chciałabym osiągnąć przynajmniej połowę tego co ona.

pijarukoksublog

2. Pijarukoksu.pl – blog Jakuba Prószyńskiego. Pomimo tego, że blog ten odwiedzam od niedawna, to podoba mi się w nim sposób, w jaki autor przedstawia swoje poglądy. To przede wszystkim indywidualne podejście do świata PR i marketingu, poparte doświadczeniem i wyczuwalnym dystansem. Czytając Pijarukoksu możemy poznać charakter autora, ale także jego delikatną zgryźliwość, którą najbardziej w nim cenię. Jeśli jesteście ciekawi, co ważnego i wartego uwagi wydarzyło się w branży, to polecam podsumowania autora, które zawsze znajdziemy w niedzielę na jego blogu.

TotalCopywriting

3. TotalCopywriting.pl – blog Łukasza Kamiennika. Może i nie jest tak popularny, jak wcześniejsi blogerzy, ale z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że dorównuje im pod względem niebywałej wiedzy. Na jego blogu znajdziemy ciekawe i wartościowe artykuły na temat: jak pisać teksty marketingowe, takie, które sprzedają. TotalCopywriting to wielkie źródło technik copywriterskich, które warto znać, co więcej to jeden z lepszych blogów o copywritingu w Polsce. A tak szczerze, to po prostu zazdroszczę mu jego umiejętności. 🙂

niecoinny.blog

4. Niecoinny.blog.pl – Na tego bloga zaglądam dosłownie codziennie. Jest to miejsce, gdzie mogę znaleźć wiele inspiracji oraz ciekawostek, niekoniecznie związanych z PR czy marketingiem. Przyjemny w odbiorze blog, krótkie wpisy, dużo zdjęć. Ogromny plus dla autora, który ukrywa się pod pseudonimem – zielonysmokk, za zaangażowanie i częste aktualizacje.

I to by było na tyle. Oczywiście, mogłabym wypisać tu jeszcze wiele blogów, które znam i lubię, ale byłyby to raczej blogi nie odwiedzam przeze mnie codziennie. Nie ze względu na to, że są nieciekawe, nie po prostu zdecydowanie częściej w poszukiwaniu inspiracji i tematów na własnego bloga, zaglądam na te zagraniczne, na pozostałe brakuje mi po porostu czasu.

Zapraszam do docenienia pracy ulubionych blogerów. Jak to zrobić? W najprostszy sposób: komentując, lajkując i udostępniając.

A jakie są Wasze ulubione blogi?

Może Ci się również spodoba