Promocja bez limitu

Kampania promocyjna tygodnia: Już dawno żadna tak reklama nie zwróciła mojej uwagi jak ta, którą prezentuje sieć Plus. Aż chce się ponucić razem z chłopakami 😉

Co prawda kampania promocyjna Plusa – „Manager III – No limit” rozpoczęła się 15 października, ale to właśnie nowa jej odsłona tak mi się spodobała.

Tym razem w reklamie Plusa na kartę – „Prezent”, główny bohater po naładowaniu telefonu, nieoczekiwanie napotyka na wielkie pudło, w którym to schowała się trójka postaci znanych z poprzednich kampanii. Pudło się otwiera, a my możemy usłyszeć znany utwór: „No No No No No Limit”.

Uważam, że melodia, którą śpiewają jest po prostu chwytliwa, tym samym reklama nie jest nachalna i z przyjemnością się ją ogląda. Z pewnością znana agencja Young & Rubicam Poland, która jest autorem tej kampanii wiedziała, co robi. O czym świadczy spora popularność reklamy – No Limit „Prezent” na YouTube. Od 30 października obejrzało ją już ponad 12 tys. użytkowników. Nieźle jak na reklamę, która promuje usługę.

A wy co o niej sądzicie?

Poniżej również śpiewająca lodówka, która promuje „No Limit” w Plusie na Kartę.

Akcja reklamowa obejmuje telewizję, prasę, internet oraz outdoor. Scenariusz przygotowali Marcin Mroczek i Andrzej Błachut. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Media Direction OMD.

Może Ci się również spodoba