O mnie

Cześć!

Nazywam się Paulina Baer-Woźniak.

Od 7 lat pracuję jako specjalista ds. marketingu czy public relations. Specjalizuję się w realizacji kompleksowych projektów interaktywnych z zakresu marketingu, online marketingu, PR, Social Media i reklamy – od strategii, przez kreację, po wdrożenie. W chwili obecnej ściśle związana z brand designem, wizerunkiem i wizualizacją firmy.

Ożywiam marki opowiadając ich fascynujące historie, po prostu – jaram się dobrymi pomysłami.

Blog

Blog działa od 2012 roku i powstał z myślą, aby pomagać innym w swojej kreatywnej pracy. Chcę dzielić się narzędziami, inspiracjami i wiedzą zdobytą na Uniwersytecie Wrocławskim, podczas studiów Public Relations i pracy dla takich pracodawców jak: Gazeta Lubuska, Terra Group, Agencja Sungrey, SENS.US, SECO/WARWICK i niezliczonych dodatkowych projektów.

Blog PR-owiec to przede wszystkim internetowa książka, która ma przybliżyć pracę w marketingu, a także trendy wpływające na jego obszar w przestrzeni mody i stylu życia.

Po pracy

Prywatnie wegetarianka, którą kręcą dwa kółka, czyli MTB. Ambitna, lubiąca wyznaczać sobie nowe cele i z głową pełną niewykorzystanych jeszcze pomysłów.

Chcesz się ze mną skontaktować? Nie ma problemu! Dane kontaktowe znajdziesz w tym miejscu.

 

Do zobaczenia!