Powiedz tak dla TakSówki

Prowly

Nie wyobrażam sobie swojej pracy bez aplikacji, która umożliwia wysyłanie informacji prasowych. To ogromne ułatwienie i dobry sposób na organizację swoich zadań. Korzystam z Prowly i muszę szczerze się przyznać, że zazdroszczę twórcom pomysłu.

Dokładnie w poniedziałek, 15 września miała swoją premierę Prowly 1.0 – nowa wersja polskiej aplikacji dla PR-owców. Z tej okazji jej twórcy zorganizowali nietypową akcję marketingową „Spotkajmy się w TakSówce”, w ramach której w dniach od 15 do 19 września zapraszają wszystkich PR-owców do wspólnych przejazdów na terenie Warszawy. Podczas bezpłatnej trasy zapoznają ich z nowymi funkcjami Prowly 1.0.

Prowly to aplikacja internetowa ułatwiająca zarządzanie działaniami PR. Jest ona skierowana do pracowników agencji PR, wewnętrznych działów komunikacji w firmach, jak i PR-owców-freelancerów. Jej głównym zadaniem jest usprawnienie procesu budowania oraz utrzymywania relacji z mediami.

Aplikacja w wersji beta wystartowała pod koniec ubiegłego roku. Dziś ma ponad 1500 użytkowników oraz prawie 100 klientów w portfolio. To na podstawie ich uwag oraz sugestii, które gromadzone były na przestrzeni tego roku, przygotowana została wersja 1.0 aplikacji. Nowe Prowly wzbogacone zostało m.in. o system biur prasowych online, które z łatwością można zintegrować ze stroną internetową firmy czy klienta agencji PR.

Wszystkich obecnych i potencjalnych klientów twórcy Prowly zapraszają do TakSówki, którą jeździć będą na terenie Warszawy w dniach 15-19 września w godz. 8-18.00.

Pozdrawiam,
PR-owiec

Może Ci się również spodoba