mBank z nową kampanią usługi skierowanej do przyszłych przedsiębiorców

mbank

Ruszyła kolejna odsłona kampanii zachęcającej przyszłych przedsiębiorców do otwierania firmy w placówkach oraz na stronie internetowej mBanku. W kampanii przygotowanej przez agencję VML Poland podkreślono fakt, że w mBanku zakładając działalność gospodarczą można zyskać wsparcie księgowej. 

Usługa mBanku umożliwia zarówno jego obecnym, jak i nowym klientom załatwienie wszelkich formalności związanych z rejestracją działalności gospodarczej w jednym miejscu. Dodatkowo, podczas składania wniosku przedsiębiorcy zyskują fachową poradę i wsparcie księgowej, która rozwieje wszelkie wątpliwości.
Ideą spotów jest pokazanie uczuć, jakie towarzyszą zakładaniu firmy z mBankiem i podkreślenie radości płynącej z bycia swoim własnym szefem.
Z mBankiem każdy przedsiębiorca założy firmę, otrzyma pomoc księgowej, a wszystkie formalności załatwi przez Internet lub w placówce.
Linię kreatywną opartą na emocjach, które towarzyszą zakładaniu pierwszej firmy, przygotowała agencja VML Poland. Agencja odpowiada również za dwa wizerunkowe spoty, reklamy prasowe i radiowe, stronę internetową, kampanię display, formaty do komunikacji w social media, a także materiały do komunikacji w placówkach mBanku. Produkcją spotów zajęła się Flota Filmowa, a planowaniem i zakupem mediów Mindshare.

Działania prowadzone będą do końca października 2018 roku.

Może Ci się również spodoba