Magiczny telefon do Świętego Mikołaja

Jedna rozmowa telefoniczna, a może tak wiele – uszczęśliwić dzieci i przywołać najlepsze wspomnienia u dorosłych. Poczujcie magię świąt i zobaczcie naprawdę wzruszającą kampanię promocyjną.

kampania promocyjna OI

Czy chcielibyście cofnąć się do dnia, w którym to jako dzieci oczekiwaliście na pierwszą gwiazdę? Kiedy to z niepokojem czekaliście na prezenty i kiedy wierzyliście, że Święty Mikołaj naprawdę istnieje? Czy nie byłby to piękny i magiczny dzień? Z pewnością byłby to jeden z lepszych naszych dni… Na potwierdzenie moich sów przedstawiam kampanię promocyjną firmy telekomunikacyjnej Oi z Brazylii.

W stolicy Rio de Janeiro, firma Oi postawiła magiczną budkę telefoniczną, przy pomocy, której jej mali użytkownicy mogli skontaktować się z Świętym Mikołajem. Ale to nie koniec magii… Gdy dzieci były przejęte rozmową, niezauważenie podstawiano im wymarzone prezenty. Wtedy też Mikołaj zachęcał ich, aby odnalazły i nacisnęły gwiazdkę na budce. Po jej dotknięciu przed ich oczami ukazywał się niezwykły projekt 3D, płatki śniegu oraz świąteczny chór. Iście magiczna świąteczna atmosfera!

kampania promocyjna OI

Radość dzieci, jaką możemy zobaczyć dzięki spotu promocyjnemu „Magiczny telefon” jest naprawdę niezwykła i bezcenna.

Dzięki tej kampanii promocyjnej firma telekomunikacyjna Oi pokazuje, że poprzez zwykłą rozmowę telefoniczną można obudzić magię świątecznego nastroju u dzieci, a całkiem możliwe, że dzięki przywołaniu najlepszych wspomnień również u dorosłych. 🙂

[cc_slideshow id=”1″]

Może Ci się również spodoba