Czas na zmiany

Lubicie zmiany w swoim życiu? Osobiście jestem zdania, że zawsze wychodzą na dobre. Co więcej, omawiana dzisiaj kampania promocyjna również przekonuje, że zawsze jest dobry czas na zmiany. Nie są one jednak takie proste, ponieważ możemy spotkać się z oporem np. małych, wrednych krasnali…

IKEA: Time For Change

Dawno nie widziałam tak zwanej „ukrytej reklamy”. Na początku w zagadkowy sposób marka intryguje nas oraz wzbudza ciekawość do dalszego odkrywania, by w kolejnej odsłonie poinformować, o co w tym wszystkim chodzi.

Tak właśnie jest w przypadku nowej kampanii promocyjnej Ikea. Pomimo tego, że na początku spotu widnieje napis: „Ikea presents, time for change”, tak naprawdę w dalszej jego części nie ma słowa o marce. I bardzo dobrze! Dlatego właśnie doceniam tą promocję.

IKEA: Time For Change

Nowy spot marki Ikea opowiada o epickiej walce pomiędzy ludźmi a armią wściekłych gnomów ogrodowych. Spot o nazwie „Czas na zmiany” ukazuje rodzinę, która stara się zmienić swój ogród, ale spotyka się z „małym” oporem. Krasnale zrobią wszystko, aby utrzymać ogród w jego pierwotnym wyglądzie.

Ikea zrobiła bardzo humorystyczną, zabawną promocję, która dzięki pięknej muzyce pozwoli wyróżnić się wśród innych reklam. A zresztą zobaczcie sami:

Promocja stworzona przez agencję Mother potrwa do końca czerwca.

Co o niej sądzicie? Mi się podoba, jest trochę zwariowana, ale kto nie przeżył w swoim życiu zmian, może nie docenić jego przekazu 😉

Może Ci się również spodoba