Adidas Presents, czyli „Wigilijna przestroga Ebenezera Snoopa”

Znana marka z „trzema paskami” zwerbowała Snoop Liona do swojej najnowszej kampanii promocyjnej. Czy świąteczny nastrój ma jakieś szanse w starciu z typowym gburem? Uwaga, po oglądnięciu tej reklamy wasze święta nigdy nie będą już takie same…

„Wigilijna przestroga Ebenezera Snoopa”

Kilka dni temu mogliśmy zobaczyć zajawkowe video, które było wstępem do świątecznej kampanii promocyjnej marki adidas Originals.

Od wczoraj akcja ruszyła już na całego. Warto więc przyjrzeć się jej nieco bliżej, ponieważ jest doskonałym przykładem na przezabawną świąteczną promocję, a przy okazji kampanię prowadzi nie byle kto, bo – światowej sławy producenta obuwia i odzieży sportowej.

Najnowsza reklama marki adidas przyjęła postać tak zwanej: „Opowieści wigilijnej”. W roli głównej występuje Snoop Lion, dodatkowo wspierają go: J.J. Sedelmaier, czyli kultowy rysownik i producent m.in. „Beavis and Butt-Head” oraz Mark Gonzales vel Gonz – jeden z najlepszych skaterów na świecie.

Dzięki specjalnej aplikacji na Facebooku, którą znajdziemy pod adresem: apps.facebook.com/adidasebenezeryou/, w prosty sposób możemy przekonać się, czy tak samo jak Snoop Lion jesteśmy „Świątecznymi Gburami”.

W gąszczu świątecznych reklam, które coraz częściej chcąc nie chcąc oglądam, to właśnie – „Wigilijna przestroga Ebenezera Snoopa”, spodobała mi się najbardziej. Może urzekł mnie Snoop Lion? A może to ten świąteczny nastrój tak na mnie wpłynął? Jedno jest pewne – „Uświąteczniłam się”, zgodnie z głównym hasłem omawianej kampanii.

Poniżej kilka teaserów ze Snoopem – po nim możecie spodziewać się wszystkiego!

A to już „Wigilijna przestroga Ebenezera Snoopa” :

Może Ci się również spodoba