40 najlepszych kampanii i reklam z 2013 r.

 • O kurczę, sporo tego i w sumie to większości nie widziałam.
  Swoją drogą reklama Volvo z Jean-Claud’em Van Damme’em dostałaby Grand Prix na tegorocznym Międzynarodowym Konkursie Reklamowym Epica, ale jurorzy przypomnieli sobie, że pomysł wcale nie jest taki świeży (w ubiegłym roku Volvo wypuściło reklamę z baletnicą, która przechodzi po linie między dwiema ciężarówkami) i GP zgarnął ktoś inny.
  Anyway, dobre zestawienie.

  • PRowiec

   To i tak nie wszystkie reklamy. Kilka musiałam usunąć, ponieważ wpisu nie dało się otworzyć. Faktycznie, masz rację odnośnie reklamy Volvo. Nawet nie wiedziałam o ich reklamie z baletnicą: http://www.youtube.com/watch?v=1zXwOoeGzys. Dzięki za podpowiedź i wartościowy komentarz.

 • zugabba

  Większości nie znam, nie mam na nie czasu. Dlatego uwielbiam takie podsumowania. Szkoda że brak im komentarza, czegoś co zmotywuje mnie do obejrzenia bardziej niż ilość wyświetleń. Niestety po 29 filmie zrezygnowałam. Sądzę, że byłoby inaczej gdybyś wyraziła SWOJĄ opinię na ich temat.

  • PRowiec

   Dlatego nadałam tym reklamą kategorie. Wpis i tak wystarczająco dużo czasu mi zajął, dlatego na dodatkowe komentarze zabrakło mi już czasu. Postaram się przy polskich reklamach uzasadnić swój wybór. Dziękuję za komentarz.